г. Киев, метро Политехнический институт, ул.Богдана Гаврилишина 7
+38(097) 298-77-23,    +38(099) 401-46-70,    +38(073) 071-06-37
kiev-logos@ukr.net
 • s4.jpg
 • s2.jpg
 • s3.jpg
 • s1.jpg

ВСЕ ПРО ТУРИСТИЧНИЙ БІЗНЕС

ВСЕ ПРО ТУРИСТИЧНИЙ БІЗНЕС

У туристичному бізнесі існують свої підводні камені, як внутрішні так і зовнішні.

До важливих факторів відносяться такі, як форма бізнесу, тобто, організуватимете Ви нову фірму, або купите вже готову з налагодженими зв'язками. Купівля готової фірми можна порівняти з покупкою стандартної комплектації автомобіля, тобто на доопрацювання і притирання може піти набагато більше часу, ніж на те, щоб створити фірму з нуля. Також важливо заздалегідь розпланувати сезонність проведення турів, тобто не опинитися у збитку, наприклад, взимку, якщо Ви не запаслися договорами з лижними курортами. Крім того, на процвітання туристичного бізнесу впливають так само місце розташування офісу та обслуговуючий персонал. Якщо все зробити правильно, вибрати місце під офіс і найняти персонал, який прагнутиме до того, щоб Ваші клієнти звернулися саме до Вас не один раз, то це буде гарантією Вашого успіху на ринку туризму.

До зовнішніх факторів ризику можуть ставитися відносини з туроператорами, що невдало склалися, або туроператори не зможуть виконати своїх зобов'язань, то клієнт запам'ятає саме агентство, яке видало йому путівку. До таких же факторів належать і непередбачені обставини, наприклад землетрус, тайфун, цунамі тощо.

Поняття «туристичний бізнес» включає види діяльності, пов'язані із забезпеченням подорожей з метою відпочинку. Сполучною ланкою між туристом та промисловістю туризму виступають організації, які формують і продають тури, тобто. займаються реалізацій туристичних послуг, - туроператори та турагенти.

Туроператори формують і реалізовують туристичний продукт, який містить у собі послуги з надання транспорту, розміщення, харчування, екскурсійного обслуговування та ін. Турпродукт можна придбати через турагента, при цьому відповідальність за якість продукту та достовірність інформації, що надається, лягає на туроператора.

Турагент – продавець ринку туризму. Як і будь-який продавець, він повинен надати покупцю повну інформацію про товарі. У разі виникнення претензій до якості обслуговування, розглядом їх опікується туроператор у відповідність до договору.


On line курсы

Анонс

 • Менеджер в шоу бизнесе

  АННОТАЦИЯ: Менеджмент в музыкальном бизнесе и индустрии развлечений» это образовательная программа, ориентированная на подготовку менеджеров, работающих в сфере шоу-бизнеса. Мы  готовим кадры для рекорд-индустрии, концертного бизнеса, теле- и радио-проектов, шоу-программ, музыкальных клубов, event-компаний, а также продюсеров и менеджеров...

  Детальніше...

 • Организация и управление гостиничного бизнеса

  АННОТАЦИЯ БИЗНЕС КУРСА   Бизнес курс  «ОРГАНИЗАЦИЯ И УПРАВЛЕНИЕ ГОСТИНИЧНОГО БИЗНЕСА»  это комплексная универсальная программа  подготовки эффективных администраторов, портье, менеджеров гостиниц/отелей высокого уровня, обучение менеджмента гостиничного бизнеса в соответствии с современными требованиями предъявляемыми к гостиничным услугам. Программа обучения состоит из двух блоков:...

  Детальніше...

Новости