г. Киев, метро Политехнический институт, ул.Богдана Гаврилишина 7
+38(097) 298-77-23,    +38(099) 401-46-70,    +38(073) 071-06-37
kiev-logos@ukr.net
 • s3.jpg
 • s1.jpg
 • s4.jpg
 • s2.jpg

ІНВЕСТИЦІЇ У ГОТЕЛЬНИЙ БІЗНЕС

ІНВЕСТИЦІЇ У ГОТЕЛЬНИЙ БІЗНЕС

З чого треба починати потенційного інвестора готельного бізнесу? З самого початку визначити, з якою метою призначений готельний комплекс.

Якщо він орієнтований на діловий контингент, можна одночасно передбачити офісний центр і конференц-зал. Для санаторного комплексу добре підійдуть лікувальні заклади, а якщо курортна спрямованість – то будуть потрібні культурно-розважальні центри, де є музика, кіно, танці. Якщо там зупинятимуться сімейні пари з дітьми, будуть непоганим і прибутковим доповненням ігрові центри.

Потрібно уважно вивчити місце розташування готельного комплексу. У жвавої автомобільної траси основними клієнтами будуть, ймовірно, люди мобільні і сучасні, які віддадуть перевагу тихій самоті. А ось спокійний врівноважений ландшафт, близькість річки швидше залучатиме любителів помріяти наодинці з природою. Дуже важливо точно визначити, хто буде клієнтом готелю.

Важливо правильно сказати клас готелю. Кожен готельний комплекс має власний контингент. Туристи, які хочуть оглянути пам'ятки, віддадуть перевагу центру міста та 5-зірковому готелю. А от на віддаленій околиці чи в районі вокзалів економічно не вигідно будувати комплекс із дорогими номерами. І буде великою помилкою намагатись створити готель для всіх.

Наступний момент – місткість. Потрібно врахувати, що вона залежить від призначення готельного комплексу, наприклад, якщо проводитимуться конференції та семінари, то місткість має бути не менше 500 номерів. Місткість має бути обов'язково економічно прорахована, щоб усі номери були затребувані та окупалися. І обов'язково треба зважити на місцевий колорит, це збільшить економічний ефект.

І головне – ретельне вивчення ринку. Причому провести це вивчення треба не лише у сфері запланованих інвестицій, а й галузях, які так чи інакше з нею перетинаються.


On line курсы

Анонс

 • Менеджер в шоу бизнесе

  АННОТАЦИЯ: Менеджмент в музыкальном бизнесе и индустрии развлечений» это образовательная программа, ориентированная на подготовку менеджеров, работающих в сфере шоу-бизнеса. Мы  готовим кадры для рекорд-индустрии, концертного бизнеса, теле- и радио-проектов, шоу-программ, музыкальных клубов, event-компаний, а также продюсеров и менеджеров...

  Детальніше...

 • Организация и управление гостиничного бизнеса

  АННОТАЦИЯ БИЗНЕС КУРСА   Бизнес курс  «ОРГАНИЗАЦИЯ И УПРАВЛЕНИЕ ГОСТИНИЧНОГО БИЗНЕСА»  это комплексная универсальная программа  подготовки эффективных администраторов, портье, менеджеров гостиниц/отелей высокого уровня, обучение менеджмента гостиничного бизнеса в соответствии с современными требованиями предъявляемыми к гостиничным услугам. Программа обучения состоит из двух блоков:...

  Детальніше...

Новости