г. Киев, метро Политехнический институт, ул.Богдана Гаврилишина 7
+38(097) 298-77-23,    +38(099) 401-46-70,    +38(073) 071-06-37
kiev-logos@ukr.net
 • s1.jpg
 • s2.jpg
 • s4.jpg
 • s3.jpg

ЯК РОЗПОЧАТИ СВІЙ БІЗНЕС

ЯК РОЗПОЧАТИ СВІЙ БІЗНЕС

ЧИ ГОТОВІ ВИ СТАТИ ПІДПРИЄМЦЕМ?

Отже, в першу чергу, щоб зрозуміти, чи дійсно ваше рішення розпочати свій бізнес є гарною ідеєю, і чи здатні ви стати хорошим підприємцем, задайте самі собі питання: хотіли б ви мати такого партнера в бізнесі, як ви самі? Намагайтеся відповісти на це питання об'єктивно.

У разі позитивної відповіді приступайте до справи. Ще на нульовому ступені вашого бізнесу ви повинні усвідомити для себе, що поспішати не можна, що, кинувшись, як у вир з головою, на виконання вашої ідеї ви ризикуєте прогоріти на самому початку. Перш ніж розпочати реалізацію вашої ідеї, проведіть маркетингові дослідження, складіть і кілька разів перевірте бізнес-план, постарайтеся заздалегідь продумати якомога більше деталей.

Постарайтеся вибрати собі таке заняття, яке ви досконально знаєте. Пам'ятайте, що, починаючи бізнес, вам доведеться багато чого навчитися, тому важливо знати суть вашої справи на рівні професіонала. Так ви зможете контролювати весь процес роботи від початку до моменту реалізації продукту.

Чудово, якщо ви володієте такими знаннями, які тільки починають надходити на озброєння підприємців - унікальність вашого роду діяльності допоможе вам зайняти впевнене місце в даній галузі ринку і уникнути серйозної конкуренції старожилів даного бізнесу.

Вибираємо стартову позицію для бізнесу

Тепер, коли ви, можна сказати, попереджені, тож озброєні, подумайте над тим, як стартувати. У вас є кілька можливих варіантів:

Звернеться до програм підтримки підприємців. Існують державні програми підтримки малого бізнесу. Підприємцям-початківцям надаються пільги при оренді приміщень, при купівлі оргтехніки, при організації роботи бізнесу. Подробиці з цього питання рекомендується дізнаватися в органах місцевого самоврядування, тому що програми допомоги малому бізнесу носять регіональний і іноді навіть міський характер.

Почати свій бізнес із нуля. Такий варіант пов'язаний із великими складнощами. Просувати свою бізнес-ідею у російській дійсності досить важко. Будьте готові до того, що на це у вас піде чимало часу та коштів вашого капіталу. Можливо вам потрібно буде знайти інвесторів. Однак, все у ваших руках, і успіх вашого підприємства залежить цілком і повністю від вашої завзятості, наполегливості та працьовитості. Відомі безліч випадків, коли люди досягали успіху в бізнесі, починаючи з нуля та без стартового капіталу.

Придбати готову справу. Купити готовий бізнес набагато простіше, ніж створити його з нуля. Купуючи бізнес, ви купуєте приміщення, склади, навчений персонал, діючі договори, загалом, готову робочу систему. У ваших руках розвинути бізнес, усунути конкурентів, можливо продати бізнес вигідніше.

Купити франшизу. Досить зручний спосіб стартувати на підприємницькій арені. Франчайзинг полягає в тому, що ви укладаєте договір з відомою торговою маркою, яким фірма-франчайзор надає вам право користуватися своїми технологіями, своїм ім'ям, своїми ліцензіями.

НАПИСАННЯ БІЗНЕС-ПЛАНУ

Бізнес-план – це економічна програма керування вашою справою. Дуже важливо скласти бізнес-план грамотно та повно. По-перше, це допоможе вам самим у розробці правильної стратегії бізнесу, по-друге, допоможе систематизувати можливі збитки та прибутки. Але бізнес-план може виконати і дуже відповідальну роль, коли ви з ним поїдете до банку для отримання кредиту для всієї справи. Банк за допомогою Вашого бізнес-плану зможе оцінити частку ризику, процентні ставки на кредит, умови видачі кредиту.

Також бізнес-план визначає долю інвестицій із боку. Грамотний бізнес-план зацікавить інвесторів та залучить до вашої справи їх кошти.

Варто розуміти, що не кожна бізнес-ідея може стати основою прибуткового бізнесу. Коли у вас з'явилася ідея для своєї справи, потрібно взяти олівець і продумати основні ключові моменти. Яким є ваш досвід у реалізації такого проекту, наскільки повно ви володієте інформацією про об'єкт вашого проекту, чи є ліцензія чи сертифікат, чи є у вашій ідеї щось особливе, що робить її унікальною. А також чи витримає ваш проект конкуренцію, яким буде ринок збуту, чи довго окупатиметься ідея, які саме кошти ви маєте для здійснення ідеї (капітал, приміщення, землі, обладнання, робоча сила тощо). Коли у вас будуть докладні відповіді на ці ключові моменти, можете сміливо братися за написання бізнес-плану.

ПЕРШІ ВИТРАТИ НА ВІДКРИТТЯ БІЗНЕСУ

Про витрати на відкриття бізнесу варто замислитись ще при складанні бізнес-плану. Ці витрати є неминучими, тому, задумавшись про них заздалегідь, можна спробувати їх мінімізувати.

Вам потрібні кошти на реєстрацію підприємства. Якщо ви хочете уникнути бюрократичної м'ясорубки, то будьте готові до того, що вам доведеться сплатити за послуги фірм, хто займеться реєстрацією вашого майбутнього підприємства.

Вам також будуть потрібні кошти на оренду приміщень, купівлю обладнання та сировини, на наймання працівників, на рекламу. Звичайно, кожна справа має свій грошовий поріг входження в бізнес, однак у ваших силах застосувати ноу-хау, щоб оптимізувати витрати та збільшити можливі прибутки.

Організаційно-правова форма вашого бізнесу

Комерційні організації поділяються на: 

Повне товариство – така форма вашого бізнесу, коли учасники об'єднують свої зусилля та капітали для ведення спільного бізнесу. Учасники можуть вести спільну підприємницьку діяльність, а відповідати будуть не лише майном товариства, а й своїм власним. Порядок діяльності товариства, розмір вкладів та система управління описується в установчому договорі.

Товариство на вірі – відрізняється від повного складу учасників – є повні товариші та вкладники. Перші несуть повну відповідальність, як у повному товаристві, а вкладники ж несуть відповідальності й ризикують лише своїм вкладом.

ТОВ – товариство з обмеженою відповідальністю – форма об'єднання капіталу, що допускає особисту участь в управлінні (збори учасників або виконавчий орган). Відповідальність учасник несе лише розміром свого вкладу.

Акціонерні товариства – форма бізнесу, коли статутний капітал поділений на кілька акцій. Учасники товариства – акціонери – купуючи акції, створюють статутний капітал товариства. Управління акціонерним товариством здійснюється у вигляді зборів акціонерів.

Виробничі кооперативи – об'єднання як фізичних, і юридичних для спільного ведення підприємницької діяльності, заснованої з їхньої особистому трудовому чи іншій участі.

Будь-який громадянин має право займатися підприємницькою діяльністю без утворення юридичної особи з моменту реєстрації як індивідуальний підприємець.

Розробивши бізнес-ідею, склавши бізнес-план, вибравши для себе найбільш підходящу форму вашого бізнесу, ви провели підготовчу роботу. Вам здається, що ви вже на півдорозі до успіху, але все це були лише квіточки, тепер починаються ягідки – вам треба підготувати установчі документи, зареєструвати підприємство, вибрати систему оподаткування, відкрити банківські рахунки.

Якщо вас не злякали перші складнощі, і ви з не меншим запалом рветесь до підкорення бізнес-висот, то Навчальна Компанiя "Логос та Ергос" бажає вам удачі та процвітання вашому бізнесу!


On line курсы

Анонс

 • Менеджер в шоу бизнесе

  АННОТАЦИЯ: Менеджмент в музыкальном бизнесе и индустрии развлечений» это образовательная программа, ориентированная на подготовку менеджеров, работающих в сфере шоу-бизнеса. Мы  готовим кадры для рекорд-индустрии, концертного бизнеса, теле- и радио-проектов, шоу-программ, музыкальных клубов, event-компаний, а также продюсеров и менеджеров...

  Детальніше...

 • Организация и управление гостиничного бизнеса

  АННОТАЦИЯ БИЗНЕС КУРСА   Бизнес курс  «ОРГАНИЗАЦИЯ И УПРАВЛЕНИЕ ГОСТИНИЧНОГО БИЗНЕСА»  это комплексная универсальная программа  подготовки эффективных администраторов, портье, менеджеров гостиниц/отелей высокого уровня, обучение менеджмента гостиничного бизнеса в соответствии с современными требованиями предъявляемыми к гостиничным услугам. Программа обучения состоит из двух блоков:...

  Детальніше...

Новости