г. Киев, метро Политехнический институт, ул.Богдана Гаврилишина 7
+38(097) 298-77-23,    +38(099) 401-46-70,    +38(073) 071-06-37
kiev-logos@ukr.net
 • s2.jpg
 • s1.jpg
 • s4.jpg
 • s3.jpg

ЯК ВЛАШТУВАТИСЯ НА ХОРОШУ РОБОТУ

ЯК ВЛАШТУВАТИСЯ НА ХОРОШУ РОБОТУ

Всім давно відомо, що для того, щоб заробляти багато грошей, потрібно влаштуватися на хорошу роботу.

Але це зробити не так просто, як здається на перший погляд. Справа в тому, що таких як ти, які бажають добре одягатися і добре їсти, дуже багато і всі вони твої потенційні конкуренти.

Отже, ти вирішив влаштуватися до шикарної контори на роботу. Зібрав усі залишки колишнього нахабства і пішов на співбесіду. Що ж робити? Що говорити, якщо все, що ти вмієш робити, то це пити багато пива, качати фільми з мережі та кататися на роликах? Ну так, ти ще навчився прикольно брехати і не червоніти при цьому. А це найголовніше. Ну ось, запитають тебе: "Що ти вмієш робити?", а ти їм одразу: "А що вам, типу, треба?" А вони: "А ти в комп'ютерних технологіях знаєшся?" А ти їм: "Звичайно, що за питання? Якби я в цій справі нічого не розумів, то хіба став би до вас заходити?"

Порада перша: дай зрозуміти своєму роботодавцю, що ти найкрутіший і що саме в цій, потрібній роботодавцю галузі, ти ще в дитинстві "собаку з'їв". Це нісенітниця, що в комп'ютерних технологіях ти повний йолоп і що в школі з інформатики в тебе була важко натягнута трієчка. Ну гаразд, зараз не про це. Головне, щоби тебе взяли на роботу. Загалом, ти дав зрозуміти, що ти найкрутіший у світі комп'ютерник, побачив, що тобі повірили і давай розчісувати, що, мовляв, комп'ютер – це така звіряча штука, на кшталт, біленька коробочка з усякими там транзисторами, резисторами, манзисторами та процесорами, до якої додають маленький телевізор, за допомогою якого можна дивитися мультики в інтернеті. А інтернет… - загалом, забрехався по вуха, але не здаєшся і вперто продовжуєш смішити людей. Це, звичайно, добре - є шанс, що тебе все-таки візьмуть на роботу ... клоуном, але швидше за все тебе пошлють кудись подалі, а ще й ногою під зад дадуть.

Тому, порада друга: менше кажи, більше слухай (з розумним виглядом та різноманітними підтакуваннями). І якщо почуваєшся невпевнено, то краще помовч – дай шанс іншим себе показати, які вони розумні та освічені. І всі вони тебе любитимуть. А кохання, як і реклама, головний двигун прогресу. Якщо тобі вдасться з перших хвилин сподобатись своєму шефу, то вважай, що хліб ікрою ти намажеш.

Отже, тобі вдалося добре, без проколів замалюватися та сподобатися своєму босу. Тепер тобі належить не менш важливе завдання – вигідно продати свої послуги. Не ведися на високі посади із низькою зарплатою. Краще працювати простим клерком з місячним окладом 500 доларів і перспективою зростання, ніж працювати ІТ-директором на зарплату клерка.

Порада третя: вигідно себе продавай, козирно розмальовуючи свої здібності, але завжди залишай про запас кілька штучок, які згодом дадуть тобі шанс просунутися службовими сходами. Загалом, ти вламав свого шефа на посаду з гарною зарплатою та перспективою зростання у майбутньому – молодець! Він від тебе просто в шоці: "У якого чувака підчепив - розумного і корисного, просто генія, і всього за 500 доларів на місяць. Який я класний діло, акула бізнесу - розводжу людей як овечок!". Він же не здогадується, бідолаха, що розвели якраз його.

 Тепер тобі дуже важливо для здоров'я не попалитися і не дати приводу твоїм колегам хоч на мізинець засумніватися у твоїх геніальних здібностях. Паші, як лось голодний, працюй, працюй, залишайся на ніч і все одно працюй. Уважно стався до критичних зауважень твоїх колег по роботі. Не варто зі нудною фізіономією слухати те, як тобі кажуть, що ти щось зробив неправильно, а потім відповідати: "А ти, зате в репі нічого не розумієш".

Порада четверта: влаштувавшись на роботу, постарайся хоча б перші місяці напружитися і працювати дійсно добре. Ти працюєш у такому разі не на дядечка, а на власну репутацію, яка потім все твоє життя працюватиме на тебе. Якщо ти у своїй роботі взагалі нічого не розумієш, а грошей багато однаково хочеться, то з цього положення є тільки два виходи:

Зробити так, щоб за тебе твою роботу виконували інші, тоді як ти сидиш поряд і глибокодумно чухаючи підборіддя, даєш геніальні поради, але для цього потрібно прочитати хоча б півкнижки з психології.

Сісти і самому навчитися геніально виконувати свою роботу (тут, на жаль, теж треба напружуватись).

Загалом, ось таке воно – доросле життя – завжди потрібно напружуватися і багато думати, також робити.

Тому порада п'ята: якщо хочеш, мати стабільну та високооплачувану роботу, напружуйся і рости. Як тільки ти перестанеш розвиватися, тебе швидше за все звільнять без вихідної допомоги, а твоє місце займе більш енергійний і наполегливий претендент. Для того, щоб цього не трапилося, ти маєш добре знати ту галузь, в якій ти працюєш (робити свою роботу краще за всіх, знати про свою роботу найбільше, цікавитися тим, як працюють твої потенційні конкуренти тощо).

Ну і, звичайно, повинен розбиратися хоча б в основних поняттях решти всіх напрямків людської думки.

Головне робити свою роботу з радістю та любов'ю.


On line курсы

Анонс

 • Менеджер в шоу бизнесе

  АННОТАЦИЯ: Менеджмент в музыкальном бизнесе и индустрии развлечений» это образовательная программа, ориентированная на подготовку менеджеров, работающих в сфере шоу-бизнеса. Мы  готовим кадры для рекорд-индустрии, концертного бизнеса, теле- и радио-проектов, шоу-программ, музыкальных клубов, event-компаний, а также продюсеров и менеджеров...

  Детальніше...

 • Организация и управление гостиничного бизнеса

  АННОТАЦИЯ БИЗНЕС КУРСА   Бизнес курс  «ОРГАНИЗАЦИЯ И УПРАВЛЕНИЕ ГОСТИНИЧНОГО БИЗНЕСА»  это комплексная универсальная программа  подготовки эффективных администраторов, портье, менеджеров гостиниц/отелей высокого уровня, обучение менеджмента гостиничного бизнеса в соответствии с современными требованиями предъявляемыми к гостиничным услугам. Программа обучения состоит из двух блоков:...

  Детальніше...

Новости