г. Киев, метро Политехнический институт, ул.Богдана Гаврилишина 7
+38(097) 298-77-23,    +38(099) 401-46-70,    +38(073) 071-06-37
kiev-logos@ukr.net
 • s4.jpg
 • s3.jpg
 • s1.jpg
 • s2.jpg

КВАЛІФІКАЦІЯ У ГОТЕЛЬНОМУ БІЗНЕСІ

КВАЛІФІКАЦІЯ У ГОТЕЛЬНОМУ БІЗНЕСІ

Якщо Ви не власник готелю, не його керуючий, то робота Вам буде доручена проста.

Всі елементарні функції, які виконують співробітники готелю, є простими в порівнянні з тим, що покладає на себе готель. Не важко навести лад у маленькому готелі або розмістити приїжджих за номерами.

У малому готельному бізнесі взагалі все набагато комфортніше та затишніше, навіть робота, - практично домашні умови роблять обстановку неформальною, взаємини підлеглого з начальником спорідненими, а дії – інтуїтивними. Персонал готелю з репутацією, що стабільно працює на готельному ринку, підпорядкований більш чіткій ієрархії та посадовим обов'язкам. Щоб організувати десятки співробітників навіть при прибиранні приміщень використовується зведення загальних правил, вимоги до кожного індивідуально підвищуються.

Питання кваліфікації покоївки стосується лише її особистісних якостей та бажання працювати, а адміністратор, менеджер готельної справи має бути освіченим фахівцем. З суміжних сфер діяльності працівники теж можуть потрапити до готелю, - адаптація тут досить природна, але доведеться підтвердити свою відповідність до посади.

Якщо є можливість довчитися, піти на курси, не нехтуйте цим, на користь своєї кар'єри в готельно-ресторанному бізнесі.


On line курсы

Анонс

 • Менеджер в шоу бизнесе

  АННОТАЦИЯ: Менеджмент в музыкальном бизнесе и индустрии развлечений» это образовательная программа, ориентированная на подготовку менеджеров, работающих в сфере шоу-бизнеса. Мы  готовим кадры для рекорд-индустрии, концертного бизнеса, теле- и радио-проектов, шоу-программ, музыкальных клубов, event-компаний, а также продюсеров и менеджеров...

  Детальніше...

 • Организация и управление гостиничного бизнеса

  АННОТАЦИЯ БИЗНЕС КУРСА   Бизнес курс  «ОРГАНИЗАЦИЯ И УПРАВЛЕНИЕ ГОСТИНИЧНОГО БИЗНЕСА»  это комплексная универсальная программа  подготовки эффективных администраторов, портье, менеджеров гостиниц/отелей высокого уровня, обучение менеджмента гостиничного бизнеса в соответствии с современными требованиями предъявляемыми к гостиничным услугам. Программа обучения состоит из двух блоков:...

  Детальніше...

Новости