г. Киев, метро Политехнический институт, ул.Богдана Гаврилишина 7
+38(097) 298-77-23,    +38(099) 401-46-70,    +38(073) 071-06-37
kiev-logos@ukr.net
 • s3.jpg
 • s1.jpg
 • s2.jpg
 • s4.jpg

КУРС ДЛЯ ПІДПРИЄМЦЯ

КУРС ДЛЯ ПІДПРИЄМЦЯ

Програма курсів приватних підприємців

Що Ви дізнаєтесь у процесі навчання:

 • Пошук та аналіз можливостей для створення власного бізнесу чи нового бізнесу.
 • Від ідеї до бізнес-моделі. Навіщо потрібний і з чого складається бізнес-план.
 • Правова складова бізнесу – як реєструвати бізнес, які документи потрібні на старті та як не зробити помилок при їх складанні. Що підприємець-початківець повинен знати про податки.
 • Перші клієнти, перші продажі – перевірка життєздатності Вашої бізнес-моделі.
 • Формування персоналу
 • Побудова системи продажу: від випадкового везіння до постійно діючої системи.
 • Переговори та торг про умови партнерства, співробітництва, інвестицій.

ПРОГРАМА КУРСА

1. Як стати приватним підприємцем в Україні:

1.1. Види підприємницької діяльності згідно з державним класифікатором видів економічної діяльності (КВЕД)

1.2. Державна реєстрація підприємцем у Єдиному державному реєстрі.

1.3. взяття на облік в органах державної податкової служби;

1.4. Взяття на облік в органах державної податкової служби з ЄСВ

1.5. Отримання друку

1.6.Відкриття банківського рахунку

1.7. Системи оподаткування приватного підприємця: єдиний податок та загальна система оподаткування

2. Облік, звітність та оподаткування приватних підприємців, які працюють за єдиним податком. Ставки єдиного податку та порядок його сплати:

2.1. Єдиний податок – 1 група. Заповнення книги прибутків. Заповнення Декларації з єдиного податку – фізичної особи – підприємця. Заповнення Звіту з ЄСВ.

2.2. Єдиний податок – 2 група. Заповнення книги прибутків. Заповнення Декларації з єдиного податку – фізичної особи – підприємця. Заповнення Звіту з ЄСВ.

2.3. Єдиний податок – 3 група: 3% та ПДВ або 5%. Реєстрація платником ПДВ. Ставки ПДВ. Податкова база ПДВ. Правила обліку ПДВ. Виникнення податкових зобов'язань та податкового кредиту. Заповнення книги прибутків. Заповнення Декларації з єдиного податку – фізичної особи – підприємця. Заповнення Звіту з ЄСВ. Заповнення Реєстру виданих та отриманих податкових накладних. Заповнення Декларації з ПДВ. Робота з документами: рахунки-фактури, накладні, акти виконаних робіт, податкові накладні, прибуткові касові ордери, платіжні доручення, банківська виписка.

2.4. Єдиний податок – 5 група: 5% та ПДВ або 7%. Реєстрація платником ПДВ. Ставки ПДВ. Податкова база ПДВ. Правила обліку ПДВ. Виникнення податкових зобов'язань та податкового кредиту. Заповнення книги прибутків. Заповнення Декларації з єдиного податку – фізичної особи – підприємця. Заповнення Звіту з ЄСВ. Заповнення Реєстру виданих та отриманих податкових накладних. Заповнення Декларації з ПДВ. Робота з документами: рахунки-фактури, накладні, акти виконаних робіт, податкові накладні, прибуткові касові ордери, платіжні доручення, банківська виписка.

3. Трудові відносини приватних підприємців з найманими співробітниками:

3.1. Порядок укладання трудового договору між фізичною особою (підприємцем) та найманим співробітником. Прийом та звільнення найманого співробітника. Цивільно-правові договори.

3.2.Нарахування заробітної плати, відпускних, лікарняних найманим співробітникам. Розрахунок податків: єдиний соціальний внесок, податок із доходів фізичних осіб. Пільги з податку на прибуток фізичних осіб. Складання відомостей нарахування та виплати заробітної плати працівникам. Перерахування податків: ЄСВ, ПДФО.

3.3.Складання звітності: Звіт по єдиному соціальному внеску, форма 1ДФ.

4.Порядок придбання торгового патенту. Термін дії торгового патенту.

5.Порядок придбання ліцензії. Термін дії ліцензії.

6. Облік, звітність та оподаткування приватних підприємців, які працюють на загальній системі оподаткування. Реєстрація платником ПДВ:

6.1.Реєстрація платником ПДВ. Ставки ПДВ. Податкова база ПДВ. Правила обліку ПДВ. Виникнення податкових зобов'язань та податкового кредиту

6.2. Визначення доходів та витрат приватних підприємців, які працюють на загальній системі оподаткування.

6.3.Порядок документального підтвердження доходів та витрат.

6.4. Робота з документами: Робота з документами: рахунки-фактури, накладні, акти виконаних робіт, податкові накладні, прибуткові касові ордери, платіжні доручення, банківська виписка.

6.5. Заповнення книги доходів та витрат.

6.6.Розрахунок податку – ПДФО до сплати до бюджету. Розрахунок ЄСВ для сплати до бюджету.

6.7.Складання Податкової декларації про майновий стан та доходи. Звіт щодо ЄСВ. Реєстр виданих та отриманих податкових накладних. Декларація з ПДВ.

6.8. Розрахунок авансових платежів з ПДФО на підставі звітного року.

7. Допомога у веденні обліку приватного підприємця. Заповнення документів. Ведення книг прибутків. Ведення книг доходів та витрат. Подання звітності за звітний період до податкових органів.


On line курсы

Анонс

 • Менеджер в шоу бизнесе

  АННОТАЦИЯ: Менеджмент в музыкальном бизнесе и индустрии развлечений» это образовательная программа, ориентированная на подготовку менеджеров, работающих в сфере шоу-бизнеса. Мы  готовим кадры для рекорд-индустрии, концертного бизнеса, теле- и радио-проектов, шоу-программ, музыкальных клубов, event-компаний, а также продюсеров и менеджеров...

  Детальніше...

 • Организация и управление гостиничного бизнеса

  АННОТАЦИЯ БИЗНЕС КУРСА   Бизнес курс  «ОРГАНИЗАЦИЯ И УПРАВЛЕНИЕ ГОСТИНИЧНОГО БИЗНЕСА»  это комплексная универсальная программа  подготовки эффективных администраторов, портье, менеджеров гостиниц/отелей высокого уровня, обучение менеджмента гостиничного бизнеса в соответствии с современными требованиями предъявляемыми к гостиничным услугам. Программа обучения состоит из двух блоков:...

  Детальніше...

Новости