г. Киев, метро Политехнический институт, ул.Богдана Гаврилишина 7
+38(097) 298-77-23,    +38(099) 401-46-70,    +38(073) 071-06-37
kiev-logos@ukr.net
 • s3.jpg
 • s2.jpg
 • s4.jpg
 • s1.jpg

ЮРИСТ ПІДПРИЄМСТВА

ЮРИСТ ПІДПРИЄМСТВА

Цільова аудиторія "Юрист підприємства": юристи, студенти-юристи, менеджери та спеціалісти відповідних відділів, підприємці, керівники малого бізнесу, структурних підрозділів по роботі з клієнтами

 Програма курсу «ЮРИСТ ПІДПРИЄМСТВА»

Зміни Цивільного кодексу України. Поточний стан законодавства та прийняття поправок до ЦК.

Організація договірної роботи. Договір як інструмент зниження комерційних ризиків. Проведення правової експертизи. Переддоговірна перевірка контрагентів. Форми договору. Аналіз змісту та визначення правової природи договору. Істотні та інші умови договору. Практичні рекомендації щодо оформлення розбіжностей.

Договірна робота.

Договір оренди нежитлових приміщень, будинків. Ідентифікація об'єкта як необхідна умова визнання договору ув'язненим. Строк дії договору, продовження терміну дії, поновлення на невизначений термін. Орендна плата. Поточний та капітальний ремонт.

Договір підряду та договір надання послуг. Розмежування предметів договорів. Термін як суттєва умова договору підряду. Співвідношення договору підряду та договору поставки.

Договір поставки. Розмежування поставки та купівлі-продажу. Термін як істотна умова договору постачання. Фактичне виконання договору поставки як умова визнання його ув'язненим. Умови договору, створені задля мінімізацію ризиків, що з невиконанням договору з боку контрагента. Умови договору про порядок прийняття товару: аналіз судової практики.

Претензійно-позовна робота.

Оформлення та зміст

 

ПРОГРАМА НАВЧАННЯ- попередньо надається для ознайомлення лише 50% змісту програми навчання.

 

Юридичні послуги мають особливу популярність у сучасному світі. Але якщо раніше для отримання свідоцтва про юридичну освіту доводилося навчатися в університеті, то тепер усе набагато простіше. Адже можна пройти курс юрист підприємства у досить стислий термін і отримати повне право працювати за цією спеціальністю. Варто зауважити, що ця спеціальність потрібна в багатьох промислових та виробничих компаніях, які потребують послуг висококваліфікованого працівника, хто не з чуток знайомий із правовими нормами сучасного світу.

 

Як відбувається навчання?

Наші курси юристів для підприємств розраховані на дорослу аудиторію. Адже найчастіше до нас звертаються зайняті, працюючі дорослі люди, які хочуть підвищити кваліфікацію, що вже є, або отримає нову професію. І те, й інше можна зробити з нашими практичними курсами. Навчання відбувається на доступній основі, створюється зручний розклад з урахуванням зайнятості учнів, щоб можна було чудово поєднувати основну роботу, сім'ю разом із навчанням. Наші викладачі це лише висококваліфіковані фахівці, які всі знають у своїй сфері та у доступній формі можуть поділитися цією інформацією зі своїми учнями. Навіть якщо ви вперше опинилися в юридичній сфері, за допомогою професіоналізму наших викладачів ви зможете швидко освоїтися та вбирати в себе відмінні та актуальні знання, які стануть у нагоді в майбутньому.

 

В результаті, наше навчання юриста підприємства дає вам повне право працювати за даною спеціальністю відразу після закінчення курсів. Це практично і зручно, адже вам не доведеться витрачати час на проходження додаткового навчання, після закінчення курсів ви вже по праву вважатиметеся кваліфікованим спеціалістом своєї справи, якому можна сміливо довіряти. Варто зауважити, що ринок вакансій у даній сфері просто ломитися від різних привабливих пропозицій, які чекають саме на ваш відгук. Але для цього потрібно здобути освіту за допомогою наших курсів.

 

Успішне майбутнє не за горами

Пам'ятайте, якщо ваша нинішня освіта не дає повною мірою заробляти стабільний заробіток, потрібно щось змінювати. І найкраще міняти не місце роботи, а напрямок своєї діяльності. Нові знання завжди актуальні та корисні, тому обираючи наші курси, ви обираєте точний напрямок у успішне майбутнє. Ви зможете самі обирати підприємство, на якому плануєте працювати, адже хороші юристи, які знаються на своїй справі, потрібні завжди і скрізь. Після наших курсів ви почуватиметеся впевненим у собі фахівцем, якому можна сміливо довіряти. Тому будь-яка робота, навіть у новій сфері діяльності здасться вам справжнім задоволенням, даватиметься легко та просто. Хороший заробіток залишиться за тими, хто не стоїть на місці, а з кожним разом знаходять у собі нові грані та можливості, і наше навчання дарує такі можливості кожному своєму клієнтові! Привабливі ціни на наші курси зроблять ці послуги ще вигіднішими для кожного.


On line курсы

Анонс

 • Менеджер в шоу бизнесе

  АННОТАЦИЯ: Менеджмент в музыкальном бизнесе и индустрии развлечений» это образовательная программа, ориентированная на подготовку менеджеров, работающих в сфере шоу-бизнеса. Мы  готовим кадры для рекорд-индустрии, концертного бизнеса, теле- и радио-проектов, шоу-программ, музыкальных клубов, event-компаний, а также продюсеров и менеджеров...

  Детальніше...

 • Организация и управление гостиничного бизнеса

  АННОТАЦИЯ БИЗНЕС КУРСА   Бизнес курс  «ОРГАНИЗАЦИЯ И УПРАВЛЕНИЕ ГОСТИНИЧНОГО БИЗНЕСА»  это комплексная универсальная программа  подготовки эффективных администраторов, портье, менеджеров гостиниц/отелей высокого уровня, обучение менеджмента гостиничного бизнеса в соответствии с современными требованиями предъявляемыми к гостиничным услугам. Программа обучения состоит из двух блоков:...

  Детальніше...

Новости